Michael Keaton misli da Marvel i DC ne bi postojali bez utjecaja jednog redatelja
MICHAEL Keaton tumačio je Batmana u filmu Tima Burtona iz 1989. godine, a u nedavnom intervjuu otkrio je kako misli da Marvel i DC možda ne bi postojali bez ovog nagrađivanog redatelja.
Kako prenosi The Hollywood Reporter, Keaton vjeruje da je vizija Tima Burtona promijenila sve u svijetu filmova o stripovima.
"Tim zaslužuje ogromno priznanje. On je promijenio sve. Ne mogu to sa sigurnošću reći, ali postoji snažna mogućnost da Marvel, kao ni DC, ne bi postojali bez Tima Burtona. Dvojili su i sumnjali u njega. On nije dobio dovoljno priznanja", prokomentirao je glumac u razgovoru za GQ.
U Burtonovu Batmanu, radnja prati mračnog viteza Gotham Cityja, koji započinje rat protiv zločina sa svojim velikim neprijateljem Jokerom, kojeg je u filmu utjelovio Jack Nicholson.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Svakodnevno koristite AI? Dovoljno vam je 30 sekundi za ovo: Možete osvojiti 7000€
Ćevapi već od 2,79 €, somun za 0,25 € i ajvar 30% jeftiniji. Evo gdje
Osvoji paket Ožujskog piva i dres repke: Podijeli svoju zakon navijačku priču!
Kad ste zadnji put bili nedostupni? Ako se ne možete sjetiti, niste jedini
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Svakodnevno koristite AI? Dovoljno vam je 30 sekundi za ovo: Možete osvojiti 7000€
Ćevapi već od 2,79 €, somun za 0,25 € i ajvar 30% jeftiniji. Evo gdje
Osvoji paket Ožujskog piva i dres repke: Podijeli svoju zakon navijačku priču!