Vujčić nosio Olympiacos do pobjede

NAŠ CENTAR u redovima Olympiakosa, Nikola Vujčić, sjajno je odradio utakmicu 4. kola Topa 16 košarkaške Eurolige u kojoj je njegova momčad slavila kod kuće protiv Prokoma 84:71.

Vujčić je na terenu proveo 28 minuta i uz sjajnih 10/13 iz igre utakmicu okončao s 20 poena, šest skokova, dvije osvojene lopte, te po tri asistencije i izgubljene lopte. Imao je i jednu blokadu, a sve mu je to donijelo valorizacijski indeks 27, najveći u utakmici.

Tik do njega s 13 koševa i 11 skokova bio je Bourousis, dok je goste, koji su pali u trećoj četvrtini (27-13) predvodio David Logan s 24 poena i šest osvojenih lopti.

Nakon četvrtog kola Olympiacos i TAU Ceramica imaju po tri pobjede i poraz. Prokom još nikoga nije pobijedio, dok AJ Milano ima polovičan uspjeh.

Euroliga, skupina E, 4. kolo:

Olympiacos - Prokom 84:71

Redoslijed: 1. TAU Ceramica 3-1, 2. Olympiacos 3-1, 3. AJ Milano 2-2, 4. Prokom 0-4