LIGA NACIJA

VIDEO Punom snagom s centra puknuo loptu. Zabio je gol

Screenshot: Sportklub

NEVJEROJATAN pogodak pao je u najnižem, D rangu ovogodišnje Lige nacija. U trećem kolu skupine 3 igrali su Andora i Lihtenštajn. Andora je pobijedila rezultatom 2:1 golovima Jordija Alaeza iz penala u 78. minuti, dok se Chus Rubio među strijelce upisao četiri minute kasnije.

Upravo je Rubio zatresao suparničku mrežu sa svoje polovice. Nakon što je uz desnu liniju izveden aut, lopta je polako prilazila Rubiju koji ju je svom snagom opalio. Je li zaista pokušao zabiti, teško je reći, no svakako je uspio. Gostujući golman Benjamin Buchel pokušao ju je zaustaviti, ali nije uspio.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL S CENTRA

Bila je to prva pobjeda Andore u ovom izdanju Lige nacija, dok je Lihtenštajn doživio treći poraz. Na vrhu skupine je Latvija s maksimalnih devet bodova, dok je Moldavija druga s četiri boda, koliko ima i Andora.