Unatoč problemima s kralježnicom, Slišković debitirao za St. Pauli

NOGOMETAŠI St. Paulija u posljednjem su dvoboju osmoga kola druge Bundeslige u ponedjeljak kao gosti pobijedili Karlsruhe 2:0.

U pobjedi kojom su se Hamburžani priključili Greuther Furthu na prvom mjestu ljestvice s omjerom od šest pobjeda, jednim porazom i jednim remijem, za svoju je novu momčad debitirao 20-godišnji hrvatski mladi reprezentativac Petar Slišković, centarfor koji je došao na cjelosezonsku posudbu iz Mainza.

Iako su iz kluba najavili da zbog problema s kralježnicom neće niti putovati u Karlsruhe, Slišković se našao u kadru zbog izostanka Rouwena Henningsa, a trener Schubert u 73. ga je minuti uveo u igru umjesto strijelca drugog gola Ebbersa.

Premda je je tijekom 20-minutnog boravka na travnjaku u jednom trenutku nezgodno pao na problematična leđa, pridigao se i nastavio normalno igrati.