Svjetski prvaci razbili Talijane

EUROPSKI klasik u Munchenu Njemačka je pretvorila u igru mačke i miša. Aktualni svjetski prvaci svladali su Talijane s 4:1 i slavili u međusobnom susretu prvi put od 1995. godine.

Gianluigija Buffona matirao je prvo Toni Kross u 24, a nakon toga su zabijali Mario Gotze u 45, Jonas Hector u 56. i Mesut Ozil iz jedanaesterca u 75, dok je jedini gol za momčad Antonija Contea postigao Stephan El Shaarawy u 83. minuti.

Domaćin Europskog prvenstva Francuska pobijedila je Rusiju s 4:2 u Parizu. Veznjak Leicestera N'Golo zabio je u 8. minuti na svoj 25. rođendan, a pridružili su mu se Andre-Pierre Gignac u 38, Dimitri Payet u 58. te Kingsley Coman u 78, dok su golove za goste postigli Alexandr Kokorin u 56. Yuri Zhirkov u 68. minuti.