Švedska razbila Wales, izostao sudar Ibre i Balea

ŠVEDSKA reprezentacija nadigrala je Wales s 3:0 u Solnu u pripremnoj utakmici uoči Europskog prvenstva u Francuskoj. Četvrtu pobjedu protiv momčadi s Otoka potpisali su Emil Forsberg u 40. nakon asistencije Zlatana Ibrahimovića, zatim Mikael Lustig u 57. nakon kornera, te John Guidetti u 87. minuti.

Zanimljivo, Ibrahimović i Gareth Bale nisu se sreli na travnjaku, jer je napadač izašao u 61, a igrač Real Madrida ušao u igru tri minute kasnije. Međutim, Ibra je uspio obilježiti susret svojim čarolijama, a stradao je veznjak David Vaughan u 43. minuti, kada mu je bivši igrač PSG-a provukao loptu kroz noge.

Švedska će na Euru igrati u skupini E s Italijom, Belgijom te Republikom Irskom, dok će Wales debitirati u skupini B protiv Engleske, Rusije i Slovačke.