PSG moćan na startu, zabio sin legendarnog Georgea Weaha

PSG je u obranu naslova prvaka Francuske krenuo uvjerljivom 3:0 (2:0) domaćom pobjedom protiv Caena.

Strijelci za Parižane bili su Neymar (10), Adrien Rabiot (35) i Timothy Weah (89), čime je klub iz Pariza poslao jasnu poruku rivalima ove sezone te startao na najbolji mogući način.

Zanimljivo, treći gol je zabio sin legendarnog Georgea Weaha, aktualnog predsjednika Liberije, koji je od 1992. do 1995. nosio dres francuskog kluba. Timothy ima svega 18 godina i ovo je bio njegov debi za PSG. Ušao je u igru u 83. umjesto Neymara, a za prvi gol trebalo mu je šest minuta.

Ranije u nedjelju Lyon je na domaćem terenu svladao Amiens s 2-0 pogocima Bertranda Traoréa (24) i Memphisa Depaya (75), dok je Bordeaux kod kuće protiv Strasbourga izgubio s 0:2, ali domaćini su od 13. minute imali igrača manje jer je stoper Pablo dobio crveni karton. Za Strasbourg su zabili Ibrahima Sissoko (68) i Nuno Da Costa (78). Bivši Hajdukov veznjak Toma Bašić, koji je prije nekoliko dana potpisao za Bordeaux, ušao je u igru u 72. minuti.