PRVAK U ŠOKU Leicester s igračem više ispao od trećeligaša u FA kupu

NAKON prvog iznenađenja u osmini finala FA kupa i ispadanja Burnleya od petoligaša Lincolna (0:1), dogodilo se i drugo. Aktualni prvak Leicester koji se u Premier ligi bori za opstanak, ispao je u gostima od trećeligaša Millwalla.

Iako su domaćini od 52. minute imali igrača manje, na kraju su slavili 1:0 pogotkom Shauna Cummingsa u 90. minuti te šokirali Lisice.

Manchester City unatoč dominaciji nije uspio dobiti u gostima drugoligaša Huddersfield Town, završilo je 0:0, pa će se igrati ponovljena utakmica, ovog puta na Etihadu. Middlesbrough je izbacio trećeligaša Oxford United kojeg je svladao 3:2, a odlučujući gol zabio je Christian Stuani u 86. minuti.

U posljednjem subotnjem susretu osmine finala drugoligaš Wolverhampton Wanderers od 18 sati igra kod kuće protiv vodeće momčadi Premier lige Chelseaja. U nedjelju su na programu susreti Fulham - Tottenham i Blackburn Rovers - Manchester United, a u ponedjeljak petoligaš Sutton United dočekuje Arsenal.