HRVATSKA REPREZENTACIJA

Perišiću je Gradski vrt sretan stadion, stigao do svog sedmog gola u Osijeku

HRVATSKA je slavila protiv Walesa u Osijeku s 2:1 nakon autogola Jamieja Lawrencea u 17. minuti i pogotka Ivana Perišića odmah na početku drugog dijela, u 48. minuti. Rezultat je smanjio Brooks u 77. minuti.

>>> UŽIVO HRVATSKA - WALES 2:0 Perišić zabio, Lovren užasan, Bale promašuje zicere

Za Perišića je to već sedmi pogodak u Osijeku, gdje se očito osjeća kao kod kuće. Na tribinama nema puno navijanja, samo nekoliko povika na početku poluvremena, a ostatak poluvremena vladala je tišina kakva nije karakteristična za Osijek.

Jasno, tome su doprinijele visoke temperature koje probleme stvaraju i nogometašima, ali Hrvatska se zasad snašla puno bolje od gostujuće momčadi i sve što je preostalo je privesti posao mirno kraju.