Partizan ukupnim rezultatom 9:2 ispao od kijevskog Dinama iz Lige prvaka

SRPSKI Partizan doživio je težak poraz u drugom kolu kvalifikacija za UEFA-inu Ligu prvaka. Ukupno je poražen rezultatom 9:2. Viceprvak Srbije teško je stradao rezultatom 6:2 na gostovanju kod ukrajinskog Dinamo Kijeva, koji ga je ugostio na Areni Lublin u Poljskoj, a u danas je u Beogradu ukrajinski sastav bio bolji 3:0.

Partizan ide u Europa ligu

Andrij Jarmolenko zabio je za vodstvo gostiju u 17. minuti, a Vladislav Vanat pogodio je za 2:0 u 68. minuti. Treći gol bio je djelo Oleksandr Karavajeva u 93. minuti. U sljedećem pretkolu Dinamo će igrati protiv škotskog Rangersa. Prva utakmica igra se 6. kolovoza, kada je Dinamo domaćin. Sedam dana zatim je uzvrat. Partizan će europski put nastaviti u Europa ligi, gdje će u trećem kolu kvalifikacija igrati protiv švicarskog Lugana.