Lukaku donio minimalnu pobjedu Anderlechtu

NOGOMETAŠI Anderlechta, suparnici zagrebačkog Dinama u Europa ligi, došli su do šeste pobjede u belgijskom prvenstvu. U 9. kolu Jupiler lige svladali su Germinal s 1:0.

Jedini pogodak za sastav iz Bruxellesa u 53. je minuti postigao Romelu Lukaku nakon dodavanja Jonathana Legeara.

Podsjetimo, ova su dvojica igrača bila u glavnim ulogama i prilikom drugog Anderlechtovog pogotka u nedavnoj utakmici u Zagrebu u kojoj su Belgijanci slavili s 2-0. Tada je 16-godišnji belgijski dijamant Lukaku asistirao, a Legear je bio strijelac.

Anderlecht je nastupio u sljedećem sastavu: Proto, Van Damme, Deschacht, Juhasz, Gillet, Boussoufa, Sare, Legear (od 80. Chatelle), Suarez (od 90. Reynaldo), Kanu, Lukaku (od 87. De Sutter)  U sastavu Germinala naš Tomislav Mikulić je svih 90 minuta proveo na klupi, dok Ivana Leke nije bilo u kadru.