Hezonja blistao u porazu Orlanda, Babo jedini slavio od Hrvata

ČETVORICA hrvatskih košarkaša nastupila su u noći s utorka na srijedu u NBA ligi, a najbolji učinak imao je Mario Hezonja. Orlando je izgubio od prvaka Clevelanda 102:122, a za Magic su nastupila obojica hrvatskih igrača.

Mario Hezonja imao je dobru večer s 13 poena (šut 3-8), dva skoka i asistencijom za 22 minute igre, dok je Damjan Rudež igrao samo četiri minute i ubacio dva koša (šut 1-2). Kod Cavsa je triple-double učinak imao LeBron James (18 koševa, po 11 skokova i asistencije).

Dario Šarić je u porazu Philadelphije protiv Brooklyna (141:118) igrao 19 minuta i ubilježio 10 poena (šut 4-9) te 2 asistencije, uz tri skoka. Netsi su u ovoj utakmici u prvom poluvremenu zabili čak 81 koš, čime su izjednačili klupski rekord otprije 34 godine.

Bojan Bogdanović je u pobjedi svog Washingtona kod kuće protiv Charlottea (118:111) imao učinak od 12 minuta, sedam poena (šut 3-6), dva skoka i jedan asist.