Dvostruka pobjeda Hajduka nad Dinamom u kategoriji kadeta i pionira

DUPLU pobjedu ovoga vikenda ostvarili su Hajdukovi igrači mlađih kategorija protiv Dinama u prvenstvenim susretima tog godišta odigranim na pomoćnom igralištu na Poljudu.

Pioniri Hajduka svladali su vršnjake iz Zagreba s minimalnih 1:0 zahvaljujući golu Mislava Petrovića u 16. minuti i time se izjednačili na vrhu ljestvice s Lokomotivom te sada imaju 22 boda nakon osam kola. Dinamo u toj kategoriji ima deset bodova manje.

Drugu pobjedu Hajduk je ostvario i u kadetskoj kategoriji. Strijelci za splitske Bile bili su Stipe Biuk u 11. i David Katuša u 36. minuti utakmice. Dodajmo i da su od 67. minute gosti imali igrača manje zbog isključenja Tina Agića.

Kadeti Hajduka jedina su neporažena momčad u prvenstvu i imaju 18 osvojenih bodova, ali nakon osam odigranih kola zaostaju za vodećim Modrima tri boda.