HRVATSKI NOGOMETNI KUP

CRIKVENICA - OSIJEK 1:5 Osijek bez Bjelice lagano prošao u osminu finala Kupa

OSIJEK je u 1/16 Kupa Hrvatske pobijedio na gostovanju kod Crikvenice 5:1 i prošao u osminu finala. Četiri od pet golova postignuto je u prvom poluvremenu pa je pobjeda vrlo rano osigurana.

Gosti su poveli iz penala, pogodio je Erceg već u 10. minuti, a četiri minute kasnije Lončar je povećao vodstvo na 2:0.

Treći gol zabio je Mierez, strijelac oba pogotka u pobjedi kod Šibenika prošlog vikenda u HNL-u. Jugović je zabio za 4:0 ubrzo nakon toga i tim rezultatom se otišlo na poluvrijeme.

Odrađivanje posla u drugom poluvremenu

Osijek je u drugom dijelu zabio još jedan pogodak, strijelac je bio Mišković u 47. minuti, dok je trećeligaš smanjio u 51. i tako postavio konačni rezultat. Do kraja susreta gosti su mirno kontrolirali rezultat.

Nenad Bjelica ponovno u ovoj utakmici nije vodio Osijek jer se i dalje oporavlja od operacije leđa. Momčad je opet vodio njegov prvi pomoćnik, Rene Poms.