Slimani zakucao West Ham i prekinuo Bilićev niz

NAKON tri uzastopne pobjede Slaven Bilić i West Ham izgubili su u 19. kolu Premier lige kod Leicestera s 1:0. Pobjedu aktualnom engleskom prvaku donio je Islam Slimani, koji je zabio glavom u 20. minuti nakon centaršuta Marca Albrightona s desne strane.

Momčad Claudija Ranierija uspjela je slaviti nakon tri susreta bez pobjede, dok će West Ham još pričekati na pobjedu kod Lisica u prvenstvu, a to mu je posljednji put uspjelo 2000. godine.

Leicester je tijekom cijelog susreta lovio pobjedu. Slimani je u 4. minuti pogodio vratnicu, ali je u 20. uspio postići jedini gol. Gosti su izbjegli teži poraz zahvaljujući vrataru Randolphu, koji je sjajno intervenirao nakon udaraca Slimanija, Graya, Albrightona.

S druge strane, West Ham je mogao izjednačiti preko Antonija u 10. minuti, ali je reprezentativac Engleske poslao loptu preko gola. Također, udarac Payeta zaustavio je vratar Schmeichel, dok je Carroll u 86. minuti glavom poslao loptu pored gola iz izgledne prilike.

Leicester je pobjedom stigao do 15. mjesta s 20 bodova, dok se West Ham nalazi na 13. poziciji s dva boda više.