kvalifikacije za sp 2022

ARGENTINA - PARAGVAJ 1:1 Najmrži gosti i VAR protiv Messija u kvalifikacijama za SP

SAVRŠENI ulazak Argentine u kvalifikacije za SP na Bomboneri je u trećem kolu pokvario gost za kojeg se očekivalo, pa i znalo da bi to mogao napraviti.

Remijem 1:1 u Buenos Airesu Paragvaj je potvrdio da se kod susjeda osjeća kao kod kuće. Ovo mu je naime šesti put u posljednjih osam utakmica da je uzeo bod u Argentini.

Osim toga, Paragvaj je u zadnje vrijeme gost kojeg općenito nitko u Južnoj Americi ne želi ugostiti. Kod Argentine je došao do četvrtog gostovanja zaredom bez poraza u kvalifikacijama za SP, što mu je najbolji takav niz od 2001.

Da se on nastavi, pobrinuo se najbolji strijelac južnoameričkih kvalifikacija za SP. Angel Romero je u 22. minuti iz penala postigao treći gol od početka borbe za odlazak u Katar 2022.

Za domaćine je izjednačio Nicolas Gonzalez u 41. minuti. Argentincima je preokret donio Lionel Messi u 57. minuti, ali je VAR poništio njegov gol.