United i Stoke remijem otvorili 2015.

ZA Engleze nema predaha. Bio Božić, bila Nova godina, Premierligaši igraju svoje utakmice, a prvu utakmicu 20 kola Premiershipa u prvom danu 2015., odigrali su Stoke i Manchester  United.

Utakmica je završila s miroljubivih 1:1, a Stoke je poveo već u drugoj minuti. Peter Crouch je dodao Ryanu Shawcrossu koji fantastično zabija pod samu gredu.

Stoke je nastavio s napadima i u 19 minuti Mame Diouf je bio u jako dobroj šansi, no pucao je loše i neprecizno.

U prvih 45 minuta nismo vidjeli neku zanimljivu i kvalitetnu utakmicu, a posebno je podbacila skupocjena igračka Louisa van Gaala. Ipak, iz jedne jedine šanse uspijevaju izjednačiti. Nakon jednog kornera iz gužve Falcao matira golmana Stoke i izjednačava rezultat.

Nastavak utakmice nije ponudio ništa kvalitetniju igru. Robin van Persie je imao dobru šansu za United, a najbolju priliku utakmice imao je Stoke, kad je u 70 minuti Peter Crouch zatresao vratnicu.
S ovim bodom United je ostao na trećem mjestu, dok je Stoke deseti.