Prvi poraz Parižana nakon dva i pol mjeseca: Sochaux srušio PSG

U POSLJEDNJEM susretu 25. kola Le Championnata Sochaux je na svom travnjaku napravio veliko iznenađenje svladavši s 3:2 prvoplasirani PSG.

Parižani su u posljednjih 12 susreta upisali 11 pobjeda i remi, a u tom svjetlu krenuli su i u Sochauxu, gdje su poveli golom Alexa u 29. minuti. Sedam minuta kasnije domaćini su izjednačili preko Sebastiena Roudeta, da bi do potpunog preokreta igrači Sochauxa došli početkom nastavka. Strijelac je bio Giovanni Sio.

Autogol Jeromea Roussillona donio je PSG-u izjednačenje u 76. minuti, međutim, u 84. minuti Cedruc Bakambu je okončao lijepu akciju Sochauxa i neometan iz blizine po peti put ove sezone poslao loptu u mrežu . Sochauxu je to sedma ovosezonska pobjeda i prva u posljednja četiri kola, dok je PSG pretrpio četvrti ovosezonski ligaški poraz i prvi od početka prosinca kada ih je s 2:1 savladala Nica.