Kostelić i dalje katastrofalan: Predzadnji u Kranjskoj Gori, Neureuther slavio

NAJBOLJI slalomaši svijeta vozili su utrku u Kranjskoj Gori, a slavio je Felix Neureuther.

Nijemac je do treće ovosezonske pobjede stigao briljantnom drugom vožnjom. Slavio je s 59 stotinki prednosti ispred sunarodnjaka Fritza Dopfera i 79 stotinki ispred trećeplasiranog Norvežanina Henrika Kristoffersena.

Marcel Hirscher ostao je bez postolja. Završio je peti. Mario Matt, olimpijski pobjednik i vodeći nakon prve vožnje, odustao je u drugoj pred ciljem.

Ivica Kostelić ponovno je razočarao. Nakon što je jedva ušao u drugu vožnju s 2.23 sekunde zaostatka, završio je na 27. mjestu s 2.98 sekundi iza pobjednika. Jedino je sporiji, i to stotinku, bio Japanac Naoki Yuasa.

Drugi hrvatski predstavnik Dario Šamšal završio je prvu vožnju sa skoro četiri sekunde zaostatka.