Fiorentina pokorila San Siro, Napoli preokretom slavio u Genovi

NOGOMETAŠI Fiorentine su prekinuli Milanov niz od četiri utakmice bez poraza. Na San Siru su slavili s 3:1.

Fiorentinu je u vodstvo doveo Alberto Aquilani, nogometaš koji je prošle sezone igrao u Milanu, u 10. minuti. Borja Valero je prvijencem povisio vodstvo gostiju u 38. minuti.

Giampaolo Pazzini je smanjio vodstvo Fiorentine u 60. minuti. Pazziniju je to peti gol Fiorentini u šestom meču. Konačan rezultat je postavio Marokanac Mounir El Hamdaoui u 87. minuti.

Napoli je preokretom slavio kod Genoe. Domaća momčad vodila je 2:1 do 79. minute kada je izjednačio Edinson Cavani, a pobjedu Napolitancima donio je Slovak Marek Hamšik.

Chievo i Udinese su odigrali bez pobjednika 2:2, a Parma i Siena su utakmicu završili bez golova.