Drugi poraz hokejaša: Ponovo primili gol u zadnjoj minuti

HRVATSKA je u drugoj utakmici Svjetskog prvenstva divizije 2 poražena od Estonije. Hokejaši su ponovo poraženi rezultatom 3:2, a ponovo su gol primili u zadnjoj minuti utakmice. Hrvatska je nakon poraza od Španjolske i Estonije ispala od borbe za prelazak u viši stupanj natjecanja.

Prvi se puta mreža Mate Tomljenovića zatresla u 6. minuti kada je kod igrača više za Estonce Rooba uspješno okončao akciju Petrova i Lahesalua, da bi minutu prije kraja prve dionice igre na 2:0 povisio Sibirtsev.

Povratak momčadi Michaela Shea nagovijestio je Joel Prpic zgoditkom točno na polovici druge trećine, na asistenciju Kennetha MacAulaya i to u trenucima kada smo igrali s igračem više. Za poravnanje je zabio Igor Lazić na proigravanje Prpica u 51. minuti, no sve nade Hrvatske srušio je Andrejev u 59. minuti. Nije pomoglo niti 30 obrana Tomljanovića.