Atletico nakon Mandžukića ostaje bez još jednog igrača?
Foto: Screenshot; Youtube
PREMA pisanju talijanskih medija, stoper madridskog Atletica Miranda na korak je do transfera u Inter. Sky Sport Italia javlja kako će španjolski klub zaraditi 15 milijuna eura.
Talijani nadodaju kako će Miranda potpisati na tri godine, a po sezoni bi trebao zarađivati 2.7 milijuna eura.
Izgledno je da će Diego Simeone ostati bez još jednog igrača, nakon što je Massimiliano Allegri potvrdio dolazak Marija Mandžukića u Juventus.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara