Monreal izgurao Santosa: Arsenal Brazilca poslao na posudbu u Gremio
Foto: AFP
ANDRE SANTOS, nogometaš Arsenala, igrat će u Gremiju do kraja sezone.
Arsene Wenger je krajem siječnja doveo Nacha Monreala iz Malage i tako pokazao 29-godišnjem Brazilcu da za njega nema mjesta na Emiratesu. I Monreal i Santos igraju na poziciji lijevog bočnog.
"Dolazim u Arsenal s jednim ciljem, a taj je da budem prvak. Nosit ću dres Arsenala s ponosom i dat ću sve za ovaj klub", rekao je Santos kada je potpisao za Arsenal 2011. godine, ali nije osvojio niti naslov, a nije se niti naigrao. Odigrao je samo 23 utakmice za Topnike.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara