Završene prve utakmice nove Lige prvaka. Juventus i Aston Villa pobijedili

ODIGRANE su prve dvije utakmice nove Lige prvaka u kojoj više nema grupa nego svih 36 momčadi igraju u jednoj ligi. Čast da otvore novi sustav natjecanja imali su Juventus i PSV te Young Boysi i Aston Villa, a oba susreta završili su uvjerljivim pobjedama.

Juventus je nadigrao PSV 3:0. Kenan Yildiz je lijepim golom doveo momčad Thiaga Motte u vodstvo u 21. minuti, da bi Weston McKennie svega šest minuta poslije povisio na 2:0. Nicolas Gonzalez u 52. minuti zabio je za 3:0, a poraz Nizozemaca ublažio je Ismael Saibari u sudačkoj nadoknadi.

Aston Villa je pobijedila na gostovanju u glavnom gradu Švicarske 3:0. Youri Tielemans načeo je Young Boyse u 27. minuti, a Jacob Ramsey je 11 minuta poslije pogodio za 2:0. Amadou Onana je u 86. minuti postavio konačni rezultat.