SAO PAULO pobijedio je na gostovanju Noroeste 4:1 u 18. kolu prvenstva Savezne države Sao Paulo (Paulista). Opet je zabio 38-godišnji vratar Rogerio Ceni.

Svoj je 101. službeni gol u dresu Sao Paula Ceni je zabio u 35. minuti iz 11-erca. Nije ga zasmetalo što je prošle srijede udarac s bijele točke promašio u dvoboju kupa protiv Santa Cruza neuspješnim pokušajem "Panenke".

Nakon 18 kola Sao Paulo je druga momčad ljestvice s bodom zaostatka za Palmeirasom. Do kraja natjecanja ostalo je još jedno kolo.

U dvoboju sedmog kola A skupine Carioca (država Rio de Janeiro) prvenstva Flamengo je u gradskom derbiju na Olimpijskom stadionu Joaa de Havelangea pobijedio domaći Botafogo 2:0. Oba je gola za momčad u kojoj je svih devedeset minuta odradio Ronaldinho (i zaradi žuti karton) postigao Thiago Neves, bivši nogometaš HSV-a i davna želja zagrebačkog Dinama.

Kolo prije kraja natjecanja u skupini Flamengo na ljestvici za prvoplasiranim Vasco da Gamom zaostaje jedan bod.