VIDEO Lopta je išla ravno u golmana Istre. Dogodio se rijetko viđen kiks

Screenshot: Max Sport

LOKOMOTIVA je u posljednjoj utakmici 10. kola SuperSport HNL-a u Puli pobijedila Istru 4:0. Zagrebačka momčad bila je bolja većinu vremena i zasluženo stigla do sva tri boda. Dva gola zabio je Marin Šotiček, a po jednom su pogodili Robert Mudražija i Indrit Tuci.

Robert Mudražija zabio je gol za 0:2 u 30. minuti, ali uz veliku pomoć Lovre Majkića, golmana Istre. Majkić je loše reagirao na udarac iz daljine, lopta mu je prošla kroz ruke, ali dio krivnje ide i obrani Istre, koja je izgubila loptu u opasnoj zoni.

Do tog trenutka Majkić je branio vrlo dobro, a i u nastavku utakmice obranio je nekoliko prilika Lokomotive. No domaća momčad odigrala je slabu utakmicu i ništa je nije moglo spasiti od debakla. Istra je predzadnja na ljestvici sa sedam bodova, a Lokomotiva se popela na sedmo mjesto s 12 bodova. Momčad Silvija Čabraje ima tri pobjede u posljednje četiri utakmice.