VIDEO Kramarićeva asistencija u prvom porazu sezone kod najveće senzacije Bundeslige

ANDREJ KRAMARIĆ upisao je šestu asistenciju ove sezone u Bundesligi. Hoffenheim je izgubio s 2:1 kod najveće senzacije prvenstva Leipziga u 18. kolu, što je njegov prvi poraz ove sezone.

Hrvatski napadač sjajno je, nakon kontranapada u 18. minuti, dodao do Nadiema Amirija, koji je zabio za vodstvo.

Kramarić je do sada zabio sedam golova za svoju momčad - četiri u Bundesligi, te tri u kupu. A, iz igre je izašao u 63. nakon crvenog kartona Wagnera tri minute ranije.

Međutim, u 38 minuti gost su primili gol, a strijelac za 1:1 bio je Timo Werner.

Igrača više Leipzig je iskoristio te u 77. preko Marcela Sabitzera preokrenuo i slavio s 2:1, čime je ostao na tri boda za liderom Bayernom.