VODEĆA, i do sada neporažena momčad Juventusa, u 19. kolu Serie A slavila je na teškom gostovanju kod nogometaša Atalante pogocima u drugom poluvremenu s 2:0.

Da joj nije oduzeto šest bodova na startu prvenstva Atalanta bi se nalazila u gornjem dijelu ljestvice, točnije na 8. mjestu s dva boda manje od Napolija. U Bergamu je do dolaska Juventusa upisala samo jedan poraz, te po četiri pobjede i remija, pa se i "stara dama" morala potruditi kako bi nastavila niz nepobjedivosti i sačuvala prednost ispred drugoplasiranog Milana.

Momčad Antonija Contea dominirala je u posjedu lopte (63-37), a uputila je i dvostruko više udaraca na vrata protivnika (18-9), pa su slijedom toga stigli i pogoci, prvo Lichtsteinera u 55., a zatim i Giacherrinija u 82. minuti. Dodajmo, da je potonji ušao u igru na početku drugog poluvremena, te se na pravi način odužio treneru na ukazanom povjerenju.