Video dana: "Djedica" Garnett spektakularno zakucao preko Blakea Griffina

U NOĆI s ponedjeljka na utorak na NBA parketima odigrano je devet susreta, a s utakmice odigranoj u Minnesoti između domaćih Timberwolvesa i LA Clippersima, koju je momčad Clippersa pobijedila 110:106, dobili smo današnji video dana.

Pri vodstvu domaćeg sastava 55:53 u trećoj četvrtini Ricky Rubio ukrao je jednu loptu i sjurio se u kontru. Vidjevši da se ispred njega nalazi ''živi zid'' po imenu Blake Griffin odustao je od ulaska po koš i poslao je povratnu loptu ne koju je natrčavao legendarni Kevin Garnett.

Košarkaški veteran s nepunih 40 godina na leđima još je jednom pokazao kakav je majstor i fantastično je zakucao preko jedne od najvećih zvijezda NBA-a.

Inače, junaci pobjede Clippersa bili su DeAndre Jordan s 21 poenom, 12 skokova i četiri blokade te baš Blake Griffin, koji je ubacio 16 koševa i dodao 11 skokova.

Kod poraženih ''Vukova'' najučinkovitiji je bio Zach LaVine s 21 poenom, a Garnett je postigao pet poena za nešto više od 18 minuta igre.