EUROPSKE LIGE

VIDEO Alisson kopirao Pickforda i nasmijao publiku na Anfieldu

LIVERPOOL je rezultatom 2:0 pobijedio Everton u gradskom derbiju u 34. kolu engleskog prvenstva. Pogotke za momčad trenera Jürgena Kloppa zabili su Andrew Robertson u 62. i Divock Origi u 85. minuti. Zanimljiv je bio trenutak iz druge minute sudačke nadoknade.

Tada je vratar Liverpoola Alisson uhvatio loptu nakon pokušaja Richarlisona. Ostao je brazilski čuvar mreže na nogama, ali kako bi uzeo još koju sekundu, bacio se na tlo. Publika na Anfieldu njegov potez dočekala je s oduševljenjem jer je zapravo kopirao Jordana Pickforda.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ KAKO JE ALISSON KOPIRAO PICKFORDA

Naime, golman Evertona ranije je tijekom utakmice na taj način pokušao ukrasti vrijeme i pomoći svojoj momčadi. U tome nije uspio, već je sastav trenera Franka Lamparda doživio 19. poraz te je i dalje u zoni ispadanja. Liverpool je, pak, u borbi za titulu s Manchester Cityjem.