Tragičar Bayerna žrtva odvratnih rasističkih poruka na društvenim mrežama

MANCHESTER CITY je sinoć u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka na Etihadu pobijedio Bayern 3:0 i napravio velik korak prema polufinalu. City je slavio golovima Rodrija u 27., Bernarda u 70. i Haalanda u 76. minuti, a osim toga je imao još nekoliko velikih prilika.

Bayern je dobar dio dvoboja bio ravnopravan protivnik i imao je par šansi, ali poraza ga je stajao horor koji je sebi i suigračima priredio Dayot Upamecano. Francuski reprezentativac odigrao je katastrofalno drugo poluvrijeme u kojem je bio izravni krivac za dva Cityjeva gola, a još nekoliko puta "skuhao" je svojoj momčadi probleme koje domaćini nisu iskoristili.

Nakon susreta mediji su Francuza razapeli, a na društvenim mrežama istog trenutka osvanule su gnjusne poruke rasističkog sadržaja na račun igrača Bayerna. Većina njih se odnosi na boju kože nesretnog igrača, a ''navijači'' Bayerna ga tjeraju iz Münchena.