Show Perišića: Gol i asistencija za prvu pobjedu Intera u sezoni

PRVU pobjedu u novoj sezoni Serie A ostvario je Inter. Nerazzurri su slavili kod Bologne s 3:0 u trećem kolu talijanskog prvenstva, a utakmicu je obilježio Ivan Perišić koji je najprije upisao asistenciju, a potom i zabio za konačnih 3:0. Radja Nainggolan je načeo domaćina u 67. minuti i time lansirao goste prema pobjedi.

Međutim, u svega tri minute krenuo je show Perišića o kojem će se još pričati. Hrvatski reprezentativac prvo je u 82. minuti savršeno s lijeve strane ubacio za Antonija Candrevu na prvoj vratnici, a ovaj poslao loptu u mrežu za 2:0.

Već u 85. minuti Perišić je slavio ovog puta svoj gol, drugi u ovoj sezoni. On je primio loptu opet na svojoj lijevoj strani šesnaesterca i majstorski izbacio braniča Federica Mattiella te je plasirao u gornji desni kut druge vratnice, čime je potpisao važnu pobjedu za momčad Luciana Spallettija, koja je igrala bez kapetana Maura Icardija.

Bio je to 33. gol Perišića u crno-plavom dresu te 30. asistencija u 121. utakmici za milanski klub.

Šime Vrsaljko je većinu susreta ogledao s klupe, a u 86. minuti zamijenio je Danila D'Ambrosija.