Real se poklonio Modriću zbog golčine. Pridružile se stotine tisuća obožavatelja

REAL je u odgođenoj utakmici 21. kola La Lige pobijedio Elche 4:0 i smanjio zaostatak za Barcelonom na osam bodova. Momčad Carla Ancelottija, koja se vratila sa Svjetskog klupskog prvenstva koje je i osvojila, sve je riješila u prvom poluvremenu golovima Asensija u 8. te Benzeme iz dva penala u 31. i 45. minuti.

Ancelotti je Luku Modrića u igru ubacio u 68. minuti umjesto Danija Ceballosa, a kapetan Hrvatske odužio mu se prekrasnim golom za 4:0 u 80. minuti. Modrić je primio odbijenu loptu na rubu šesnaesterca i onda neobranjivim udarcem pogodio suprotne rašlje za šesti gol ove sezone.

Real je gol svoje hrvatske legende popratio nizom objava na društvenim mrežama. Uz emotikone rakete i čarobnog štapića, napisao je: "Dalekometni projektil, magija... Ma, sve je to običan dan u uredu našeg mađioničara." Ovi Realovi postovi izazvali su stotine tisuća oduševljenih reakcija.