Real je klinca platio 60 milijuna eura. Pogledajte što je promašio

Screenshot: Twitter

MINI EL CLASICO igrao se u 13. kolu brazilske Serie A. Athletico i Palmeiras završili su meč remijem (2:2), a u središtu pažnje bila su dva tinejdžera.

Kod domaćina to je Vitor Roque (18), koji je sve dogovorio s Barcelonom, a kod gostiju Endrick (16), koji idućeg ljeta prelazi u Real. Najveći klub za njega je Palmeirasu već platio 35 milijuna eura, dok će ostalih 25 milijuna eura dati kada Endrick idućeg ljeta prijeđe u Madrid nakon što postane punoljetan.

Mlade superzvijezde nisu iznevjerile. Endrick je u 22. minuti u padu lijepo glavom zabio za 1:0 gostiju, dok je Vitor Roque u 73. minuti također glavom iz blizine poentirao za konačnih 2:2

No, potez utakmice je promašaj jednog od njih. Endrick je u 4. minuti izveo penal za Palmeiras, ali je pri tome sve, od pripreme do šuta, izveo amaterski i očajno. Golman Leo Linck mu je lako obranio šut, a Endricku su se čak i navijači njegovog kluba smijali zbog amaterski izvedenog penala.