HRVATSKI NOGOMETAŠI

Rangersi maksimalni nakon dva kola, Barišić ponovno sjajan

GLASGOW RANGERSI slavili su 3:0 u drugom kolu škotskog Premiershipa protiv St. Mirrena u utakmici odigranoj na domaćem terenu.

Druga je to pobjeda Rangersa u dva kola nakon što su u prvom kolu slavili 1:0 na gostovanju kod velikog rivala Aberdeena te su sa stopostotnim učinkom ušli u prvenstvo.

Odlična partija Barišića

Momčad Stevena Gerrarda do druge pobjede odveo je Alfredo Morelos koji je zabio dva pogotka, u 69. i 74. minuti utakmice, a prije njega je Conor McCarthy pogodio svoju mrežu u 23. minuti.

Do 79. minute susreta igrao je i Borna Barišić, hrvatski reprezentativac i lijevi bek koji je odnedavno na meti Leeds Uniteda. Pružio je vrlo dobru predstavu i vjerojatno zadovoljio skaute, ako ih je bilo na tribinama.

Grafika: Sofascore za IndexSport