Predzadnja momčad La Lige utrpala Unitedu četiri gola u prijateljskoj utakmici

MANCHESTER UNITED je jučer odigrao prijateljsku utakmicu, a protivnik mu je bio španjolski Cadiz, koji je ostvario iznenađujuću pobjedu od 4:2. Velik broj igrača Uniteda se trenutno nalazi na Svjetskom prvenstvu u Kataru, ali sigurno je da Erik Ten Hag nije očekivao da će njegova momčad izgubiti od predzadnje momčadi La Lige dok u sastavu ima igrače poput Anthonyja Martiala, Donnyja van de Beeka i Aarona Wan Bissake.

Utakmica je krenula sjajno za Cadiz, koji je poveo već u osmoj minuti preko Carlosa Garcije, a u 13. minuti je bilo 2:0 nakon gola Anthonyja Lozana. U prvom dijelu utakmice viđen je još samo jedan gol, a postigao ga je Martial u 21. minuti s bijele točke.

U nastavak se ušlo s potpuno drugim momčadima na obje strane, ali ni ovoga puta United nije imao više sreće. Kobbie Mainoo mu je donio izjednačenje u 48. minuti, ali onda su Ruben Sobrino u 57. minuti i Tomas Alarcon u 77. minuti dali dva gola za konačnih 4:2.