LIGE PETICE

Pogledajte zakucavanje Tottenhama za dramatičnu i važnu pobjedu

OBJE prve utakmice novogodišnjeg programa Premiershipa riješene su dramatično, golovima duboko u sudačkim nadoknadama.

Nakon što je Manchester City u trećoj minuti dodanog vremena zabio za 2:1 kod Arsenala, Tottenham je još kasnije, u šestoj minuti nadoknade, zabio jedini gol na utakmici kod Watforda.

Bila je to iznimno važna utakmica za obje momčadi. Domaćin se bori za opstanak, a gost za Ligu prvaka. Tottenham je bio daleko bolji i pobjedu u zadnji tren izborio je zasluženo.

U zadnjem napadu gostiju Heung-Min Son je centrirao iz slobodnjaka, a pred golom Watforda najviši je bio Davinson Sanchez te efektno glavom zakucao za vrijednu pobjedu.

Njome je Tottenham došao nadomak zone Lige prvaka. Sada ima dva boda manje od četvrtog Arsenala, ali i dvije utakmice manje od rivala iz sjevernog Londona.