Pogledajte rasistički ispad kolumbijskog veznjaka nakon kojeg je umalo došlo do tučnjave

Screenshoot Twitter

REPREZENTACIJA Južne Koreje slavila je u prijateljskoj utakmici protiv Kolumbije 2:1. Susret u Suwonu ostavio je ružne uspomene objema reprezentacijama, ali i gledateljima.

Iako je riječ o prijateljskoj utakmici, igra na terenu cijelo je vrijeme bila izrazito oštra. Već u prvom dijelu utakmice kolumbijski veznjak Edwin Cardona narugao se Koreancima i zategnuo oči da bude nalik njima.

Reprezentativci Južne Koreje nisu se mogli praviti slijepi, pa je na travnjaku nastala svađa i naguravanje zbog kojeg je morao intervenirati i sudac.

Kolumbijski izbornik Jose Pekerman nije htio komentirati potez svog veznjaka jer kako kaže, nije ga vidio.

"Nisam vidio njegovu gestu, pa ne želim ni komentirati. Utakmica je bila tvrda i takve se stvari događaju, ali ponavljam ne mogu govoriti o nečemu čemu nisam svjedočio."

Dva pogotka u kolumbijsku mrežu poslao je Tottenhamov igrač, Heung-Min Sona u 11. i 61. minuti. Jedini pogodak za Kolumbiju postigao je Zapata u 76.minuti susreta.