Ekstraklasa

Pogledajte komičan autogol Juranovića u derbiju poljske lige

HRVATSKI nogometaš Josip Juranović zabio je autogol u derbiju njegove Legije i Lecha iz Poznana.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ AUTOGOL JURANOVIĆA.

Veznjak Lecha Dani Ramirez je u 29. minuti prošao po desnoj strani, neometano ušao u kazneni prostor Legije i prizemno ubacio na drugu stativu. Juranović je bio sam na lopti, ali ju je neobjašnjivo poslao u vlastitu mrežu. Vratar Artur Boruc pokušao je sustići loptu, ali bezuspješno.

Legia je slavila pogotkom u 93. minuti

Na sreću po Juranovića, njegov autogol za vodstvo gostiju nije naštetio Legiji koja je pobijedila 2:1.

Kacper Skibicki je u 67. minuti zabio za izjednačenje, dok je šestu ligašku pobjedu Legiji donio Rafael Lopes u 93. minuti. Legia je trenutno drugoplasirana na prvenstvenoj ljestvici s bodom manje od Rakowa.

Juranović je dobio poziv za reprezentativno okupljanje

Juranović je ove sezone za poljski klub odigrao deset utakmica uz jedan postignuti pogodak i asistenciju. Dobrim igrama u klubu zaslužio je poziv u reprezentaciju za okupljanje koje počinje danas u Istanbulu. Hrvatska ovaj i sljedeći tjedan igra protiv Turske (prijateljski susret), Švedske i Portugala (Liga nacija).

Juranović je prvotno dobio pretpoziv, ali mu je izbornik Dalić uručio poziv zbog brojnih otkaza.