Pogledajte kako je Španjolska s tri gola potopila Hrvatsku

ŠPANJOLSKA je u prvom nastupu na Europskom prvenstvu pobijedila Hrvatsku 3:0. Sva tri gola pala su u prvom dijelu. Najprije je Alvaro Morata zabio u 29. minuti gol nakon što je pobjegao hrvatskoj obrani. Onda je uslijedio novi šok za brojne hrvatske navijače u Berlinu. Fabian Ruiz zabio je u 32. minuti. Primio je loptu na rubu šesnaesterca, lijepim lažnjacima si stvorio prostor za udarac i zatim neobranjivo pogodio za veliku prednost Španjolaca.

Dani Carvajal se u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela pobrinuo da Španjolska ode na poluvrijeme s čak tri gola prednosti. Lamine Yamal ubacio je s desne strane u sredinu, gdje je Carvajal ostao nečuvan na pet metara. Poslao je loptu pored Livakovića za 3:0.