Liga prvaka

Pogledajte gol kojim je Dinamo ispao iz Lige prvaka

Screenshot

FERENCVAROŠ je ponovno poveo u 65. minuti utakmice trećeg pretkola Lige prvaka protiv Dinama. Rezultat je trenutno 2:1, a za autogol iz prvog poluvremena iskupio se Myrto Uzuni.

On je u prilici jedan na jedan protiv Dominika Livakovića lakoćom matirao vratara Dinama.

Do Uzunijeva bijega od Dinamove obrane dovela je duga lopta upućena prema centru igrališta koju nije uspio očistiti stoper Dinama Joško Gvardiol, koji je otvorio put Uzuniju da dovede mađarskog prvaka u drugo vodstvo na utakmici.

Gvardiol se na centru borio s napadačem Ferencvaroša Franckom Bolijem i nije se uspio dovoljno brzo okrenuti i izbiti loptu ispred Uzunija. Kasnije je klizećim startom pokušao Marin Leovac, ali također bezuspješno.