hrvatska reprezentacija

Hrvatska U-20 reprezentacija jučer je briljirala. Pogledajte sjajan gol Mitrovića

HRVATSKA U-20 reprezentacija briljirala je jučer u Kranjčevićevoj u prijateljskoj utakmici protiv Turske.

Momčad Ognjena Vukojevića slavila je 4:1 uz iznimno raspoloženog Antonija Marina koji je zabio dva gola. Hrvatska je povela već u 7. minuti fantastičnim golom Josipa Mitrovića. Igrač je prekrasno petom odigrao dupli pas s Ljubičićem i onda strašnim udarcem zabio za 1:0.

Mitrović je tako potvrdio odličnu formu iz klupske sezone, za Goricu je u 20 utakmica upisao pet golova i pet asistencija.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ MITROVIĆEV I SVE OSTALE GOLOVE

Na 2:0 povisio je Marko Bulat koji je u 40. minuti iskoristio katastrofalnu pogrešku gostujuće obrane, a do poluvremena je na 3:0 povisio Marin. Isti igrač je u 66. minuti iskoristio još jednu pogrešku turske obrane, da bi počasni gol za goste zabio Yilmaz šest minuta prije kraja..