Perišić ponovno junak Intera, slomio Chievo i donio petu pobjedu u nizu

IVAN PERIŠIĆ ponovno je junak Intera! Sjajni hrvatski nogometaš zabio je gol u pobjedi Nerazzurra protiv Chieva (3:1) u 20. kolu Serie A. Gosti su poveli golom Sergija Pellissiera u 34. nakon asistencije Valtera Birsa, ali je izjednačio Mauro Icardi u 69. minuti.

I onda, u 86. minuti Perišić je sjajno prošao po lijevoj strani i prekrasno pogodio za preokret. Time je, nakon Juventusa, Milana, Udinesea, ponovno podigao i spasio svoju momčad, koja je do kraja uspjela povisiti na 3:1 golom Edera s ruba šesnaesterca poslije asistencije Rodriga Palacija.

Bio je to Perišićev sedmi gol za Interu, uz četiri asistencije u 24 utakmice ove sezone.

Također, Inter je potpisao petu uzastopnu pobjedu, kojom je stigao na svega dva boda od Napolija na trećem mjestu, iako ekipa sa San Paola ima utakmicu manje, baš kao i četvrti Lazio, dok Milan na petom treba odigrati još dva susreta.