LIGA PRVAKA

Messijev prijatelj faulirao Ronalda i oduševio navijače hit reakcijom

MANCHESTER UNITED je u uzvratu osmine finala Lige prvaka na svom Old Traffordu izgubio od Atletica 0:1 i s ukupnih 1:2 ispao je iz natjecanja. Pogodak odluke postigao je Brazilac Renan Lodi u 41. minuti, a to mu je bio prvi pogodak u 25. nastupu u Ligi prvaka.

Jedan od najzanimljivijih trenutaka dogodio se u 43. minuti. Atleticov Argentinac i veliki Messijev prijatelj Rodrigo De Paul žestoko je startao na Ronalda uz aut-liniju. Portugalski napadač, kao i ostatak Unitedove momčadi, smatrao je kako je riječ o teškom prekršaju koji zavrjeđuje i crveni karton.

Ipak, glavni sudac susreta, Slovenac Slavko Vinčić, pokazao je De Paulu samo žuti karton. De Paul se tom prilikom unio u lice Ronaldu i ponavljao: "Nisam te ni taknuo, prestani plakati." Napadač Uniteda pokušao ga je izbjeći, ali Argentinac nije odustajao skoro pola minute.