Marijan Budimir je na klupi Širokog debitirao pobjedom

MARIJAN BUDIMIR jučer je upisao prvu službenu utakmicu kao glavni trener Širokog Brijega. Podsjetimo, Budimir je preselio na svojevrsnu posudbu u Široki nakon što je s juniorima Hajduka dogurao do finala juniorske Lige prvaka. Hajduk i Široki su sklopili suradnju u svrhu razvoja igrača pa je Budimir, kao i nekoliko igrača Hajduka, dobio šansu za razvoj u Premijer ligi BiH.

U drugo kolu je Široki s 2:1 u gostima slavio protiv Posušja. Momčad Marijana Budimira povela je u 33. minuti preko Daniela Lukića. Posušje je rezultat izjednačilo u 71. minuti kada je mrežu zatresao Dominik Begić. Za pobjedu Širokog zaslužan je Stephen Chinedu koji je u 88. minuti poentirao iz kaznenog udarca.

Od hajdukovaca na posudbi u Širokom Brijegu, cijelu utakmicu odigrao je Marko Capan, dok je Jere Vrcić u igru ušao pet minuta prije kraja. U sljedećem kolu Široki Brijeg dočekuje Tuzlu.