Ludogorec bolji od Qarabaga u prvoj utakmici. Dinamo čeka pobjednika

BUGARSKI prvak Ludogorec pobijedio je azerbajdžanski Qarabag 1:2 u gostima u prvoj utakmici trećeg pretkola Lige prvaka. Okršaj je to koji s velikom pozornošću prate u zagrebačkom Dinamu, koji u playoffu Lige prvaka ide upravo na pobjednika. Ludogorec je u ovoj utakmici stekao veliku prednost.

Stoper Dinis Almeida doveo je Bugare u vodstvo u 57. minuti, no za Qarabag je u 67. poravnao Juninho Vieira. Pobjedu je Ludogorecu donio Caio Vidal u 87. minuti. Vidal je samo dvije minute kasnije dobio drugi žuti karton pa će jedan od najboljih igrača Ludogoreca propustiti uzvratni susret, koji se igra za tjedan dana u Bugarskoj.

Poznata je i satnica kad će Dinamo igrati sa svojim protivnikom. Prva utakmica igra se na Maksimiru 20.08. u 21 sat, a uzvrat je 28.08. u 21:00 sat u Azerbajdžanu ili Bugarskoj.