ATHLETIC - BARCELONA 1:0

Kako ovo nije bio penal za Barcelonu?

BARCELONA je sinoć u četvrtfinalu Kupa kralja izgubila od Athletic Bilbaa 1:0 i prvi put nakon deset godina ispala prije polufinala.

Momčad Quiquea Setiena odigrala je odličnu utakmicu i dominirala cijeli susret, ali je promašila nekoliko dobrih šansi, a u trećoj minuti sudačke nadoknade Busquets je zabio autogol.

No osim što nije imala sreće, Barcelona je teško oštećena u 65. minuti susreta kad joj nije dosuđen čisti kazneni udarac na Frenkieju de Jongu. Nizozemac je ušao u šesnaesterac s lijeve strane, a na njega je naletio Ander Capa i brutalno ga srušio.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku golova i najzanimljivijih trenutaka možete pogledati OVDJE.

Bilbaov bek uopće nije gledao loptu nego je s leđa srušio De Jonga, što je bio klasični prekršaj za penal. Sudac Munuera bio je udaljen nekoliko metara, ali je samo odmahnuo rukom. Intervenirao je i VAR, ali je pregledom snimke utvrdio da sudac nije pogriješio.