Inter se bez Hrvata vratio pobjedama

INTER je bez hrvatskih igrača, ozlijeđenog Marcela Brozovića i suspendiranoga Ivana Perišića, slavio u Milanu protiv Empolija s 2:0, u 24. kolu Serie A. Golove za momčad Stefana Piolija zabili su Eder u 14. i Antonio Candreva u 54. minuti.

Nerazzurri su pobjedom skočili na četvrto mjesto s 45 bodova, koliko ima i petoplasirana Atalanta, koja je s 3:1 slavila kod Palerma, na čijim je vratima bio Josip Posavec.

Chievo je s 3:1 pobijedio u gostima Sassuolo, a junak susreta je uz hat-trick bio Roberto Inglese, koji je u 4. minuti promašio i penal. Gledatelji su u Torinu vidjeli čak osam golova jer je Torino s 5:3 slavio protiv fenjeraša Pescare. Torinski sastav je deveti, a na ovoj utakmici je vodio s 5:0 i potom primio tri gola.

Kasnije igraju Sampdoria - Bologna (18) i Cagliari - Juventus (20:45), a sutra Lazio i Milan (20.45).

Na ljestvici vodi Juventus s 57 bodova i utakmicom manje ispred Rome (53) i Napolija (51).