GUARDIOLA VODI NAVIJANJE I to tako da pjeva u čast samom sebi

Screenshot

MANCHESTER CITY dramatično je kod Leicestera nakon penala (4:3, 1:1 nakon 120 minuta) izborio polufinale Liga kupa, pa su igrači, treneri i navijači gostiju burno proslavili posebno slatku pobjedu.

Fanovi Cityja posebno su oduševljeni "najboljim igračem" njihove momčadi, obožavanim katalonskim trenerom, s kojim su još jednom pokazali da su nepobjedivi, čak i kada se čini da im je pobjeda izmaknula.

Ali, bez obzira što mu je Vardy zabio u sedmoj minuti sudačke nadoknade, City je i ovaj put pobijedio na samom kraju.

Zanimljivo, takve trijumfe City rezervira za utakmice s manjim klubovima, dok uvjerljive pobjede s tri ili četiri gola razlike čuva za velikane.

Navijačima su naravno jedne i druge drage, svaka na svoj način.

Nakon pobjede u Leicesteru, voljeni Pep došao je pod tribinu s gostujućim navijačima i "vodio navijanje", odnosno uzvikivanje slogana "Mi imamo Guardiolu!"