Golman Gorice zaigrao kao napadač. Nosio dres suigrača

EKIPA Gorice je reprezentativnu stanku iskoristila za pripremnu utakmicu sa slovenskim Mariborom u Ljudskom vrtu. Domaćin je na kraju slavio rezultatom 2:1 iako je prva povela Gorica preko Tima Matavža, ali preokret Mariboru su donijeli Žiga Repas i Marko Božić.

Utakmicu je obilježila i jedna zaista rijetka zanimljivost. U 57. minuti s terena je zbog ozljede gležnja morao izaći lijevi bek Gorice Ino Vuko, a zamijenio ga je inače pričuvni golman Božidar Radošević i to u ulozi napadača. Radošević je prije ulaska na teren obukao dres suigrača Marija Maloče.

U 57. minuti utakmice igru je zbog ozljede gležnja napustio Ino Vuko, a zamijenio ga je 🔁 Božidar Radošević, u Maločinom dresu, u ulozi - napadača 😅

Objavljuje HNK GoricaSubota, 23. ožujka 2024.